Nefunkčné verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 12. augusta 2019

Na uliciach Klenová a Rozvodná (zo zadnej strany bytoviek)nefunguje už dlhší čas verejné osvetlenie. Presnejšie asi zo 6 lámp funguje 1. Pritom ide o oblasť s pomerne bujným porastom, a preto sa napríklad venčenie psa po zotmení stáva dosť nepríjemným. Keby chodník neviedol pozdĺž DD Archa, na niektorých miestach by doslova nebolo vidieť "ani na krok".

Pozn.: K tomuto podnetu chýba obrazová dokumentácia, lebo tma sa odfotiť nedá.

14. júl 2011

Anonymný užívateľ

Nahláste nefunkčnosť osvetlenia na číslo 02 6381 0151, ak to neydvihnú je tam záznamník, Zatial mi to vždy zdvihli, zapísali a závadu nefungujúceho osvetlenia odstránili. Niekedy to trvalo dlhšie ale po ďalšom telefonáte to opravili. Nahlasujem každú nefunkčnú lampu verejného osvetlenia.
02. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mrzí nás, že sa tento podnet rieši až teraz, snažíme sa však vracať aj k starším neriešeným podnetom.
Ako je uvedené v predošlom komentári, pri poruchách verejného osvetlenia je najlepšie volať priamo spoločnosti Siemens na tel. č. 02 6381 0151 - je to 24-hodinová poruchová služba. Viac informácií nájdete tu: https://www.bratislava.sk/sk/verejne-osvetlenie-poruchova-sluzba .
Dúfame, že odpoveď je dostačujúca, radi by sme podnet označili za uzavretý.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Osvetlenie bolo skontrolované, je v poriadku.

Siemens Mobility, s.r.o.
07. december 2020

U NAS TAKA OBYCAJ

staznosti nepomahaju.. trestne oznamenie?... je december 2020a zmene ziadna k normalu.. HANBA!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania