Jeséniova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Stanislav Molnar 24. júla 2020

Dobry den,
Dlho sme bojovali za novu cestu na Kamzik nakolko stara cesta bola neskutocne rozbita. Ked sme sa konecne dockali novej cesty, rozkopavate ju na kazdom kroku.

Najnovsi pripad mi uz vsak neda inak.. Jeseniova cesta, tesne pod Tesco Express, rozkopane to bolo asi mesiac. Predvcera to zaliali asfaltom no uz po 1 dni to zacalo klesat a opravovany usek je prepadnuty o niekolko cm. Skuste sa po nom prejst autom, pochopite !

Prosim okamzite uplatnit reklamaciu a dat to do poriadku.
Dakujeme

24. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. júl 2020

Peter Pech

Oprava cesty po vykope je uplne sfusovana. Uz po par dnoch po polozeni asfaltu sa cesta prepadla asi o 10cm
27. júl 2020

Lucia Skrakova

Jeséniova-cesta-výtlk

Prepadajuca sa vozovka niekolko dni po zaliati vacsieho useku. Situacia sa zhorsuje kazdym dalsim dnom.
Poprosime o okamzitu reklamaciu a napravu.
Rovnako mame podnet na samotny priebeh rozkopavky - mesiac rozkopana hlavna cesta, vyuzivana aj trolejbusmi, s chabym znacenim - co konkretne prosim kohokolvek (elektrikarov, plynarov, vodarov) opravnuje na taketo zaberanie verejnej komunikacie? Verim, ze akekolvek povolenie obsahuje aj podmienky rozkopavky, vratane casoveho ramca, vratane kontroly vyhotovenia - kontroluje toto niekto v Novom Meste, konkretne na Jeseniovej?
27. júl 2020

Richard

29. júl 2020

Stanislav Molnar

Asi ste si vsimli ze cesta je opat rozkopana.. Dufam ze tentokrat to opravia uz ako sa patri !

Dalsia NOVA rozkopavka je niekolko 100m nizsie! Toto uz je ozaj na zaplakanie, nova cesta a po 2 rokoch rozkopana uz aspon na 10tich miestach. Jedna sa o opravy havarijneho stavu potrubi kanalizacie/plynu/vody/elektr. ? Moze sa niekto z mesta vyjadrit ?

Pridavam sa k vyssie uvedenemu prispevku ze rad by som videl v mieste rozkopania POVOLENIE, kto ho udelil a za akym ucelom!
31. júl 2020

Peter Pech

Cesta je “opravena” a uz po 2 dnoch opat praska a prepada sa. Snad sa do tretice podari
28. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

rozkopávka na Jeséniovej ulici pod Tescom bola opakovane reklamovaná a kontrolovaná, zhotoviteľ je povinný uskutočniť rozkopávku v zmysle rozkopávkového povolenia. Záručná doba je 5 rokov a stav rozkopávky budeme naďalej sledovať.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania