J. Poničana-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý

Poskodena preliezka, trcia srouby, uvolnena doska, hrozi uraz

23. júl 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na samosprávu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
18. august 2020

Odpoveď samosprávy

Odstránený
18. august 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

čo je odstránené?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
19. august 2020

Odpoveď samosprávy

Hrací prvok z ihriska bol z dôvodu poškodenia a nemožnosti opravy odstránený.

Chandoga MÚ DNV
19. august 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď.

Uzatváram podnet.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania