Na barine-suché stromy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Celé nedávno dva tri roky vysadené stromoradie 14 stromov úpenlivo volá po vode. Pre min.3 stromčeky je už neskoro. žiadam zodpovedných o pravidelné polievanie!!!

11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Dňa 11.8.2020 bolo vykonaná ohliadka miesta spolu s realizátorom náhradnej výsadby, kde bolo dohodnuté, že vyschnuté dreviny budú nahradené novými a bude zabezpečené aj polievanie po dohode so správcom priľahlej športovej haly. Po skončení lehoty starostlivosti o náhradnú výsadbu zo strany vykonávateľa výrubu, ktorému bola táto starostlivosť uložená, prejdu dreviny pod správu mestskej časti.

Ing. Marek Poláš, Odborný referent ŽP, MČ Bratislava - Lamač
14. august 2020

Daniela Halasova

Ďakujem za riešenie môjho podnetu. Realizáciu budem sledovať, záleží mi na prostredí kde žijem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania