Vavilovova - cesta sa prepadáva

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Jaroslav Žár 24. júla 2020

Na križovatke typu "T" v lokalite Jungmannova - Vavilovova sa už dlhší čas prepadáva cesta a vzniká čoraz väčšia jama. Kritický úsek nie je nijako označený a môže prísť k poškodeniu prechádzajúcich vozidiel, nehode alebo ešte väčšiemu prepadnutiu už vzniknutej jamy, Bolo by vhodné opraviť daný úsek, kým sa cesta neprepadne ešte viac alebo skôr ako príde k nešťastiu alebo škodám.

11. august 2020

Jaroslav Žár

Pevne verím, že problém bude riešený skôr ako sa cesta prepadne úplne a nebude vôbec prejazdná alebo skôr ako príde k nešťastiu.
12. február 2021

Pavol

Skvelé, kompetentní zasa zahviezdili a problém kvalitne ignorujú už takmer rok.
12. február 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
12. máj 2021

Peter

Dobry den, opatovne pripominam podnet. Tento problem zacal po tom, ako na tomto mieste robili nejake opravy potrubi alebo nieco podobne (cca jun 2020). Po dokonceni cesty sa velmi rychlo zacala prepadavat. Myslim, ze autor tejto nekvalitnej prace by sa dal dohladat a zreklamovat.
13. máj 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
13. máj 2021

Jaroslav Žár

Myslím že lepšie riešenie na odstránenie problému by bolo poslať k jame cestárov, pretože opätovné preposielanie problému samospráve zatiaľ nič nevyriešilo a nič to s danou jamou neurobilo.
28. júl 2021

Jaroslav Žár

Dobrý deň. Už nejaký ten rok je oznámený problém s cestou na Jungmannovej ulici. Po každom obnovení problému na tejto stránke sa udialo iba to, že niekto prišiel a farebne vyznačiť prepadnutú časť cesty. Ale doteraz sa nedostavil nikto, kto by daný úsek cesty opravil. Ozaj čakáte až dovtedy, kým sa tam nestane nešťastie ? Farebné označenie úseku cesty kde je problém to určite nevyrieši. Bol by som nesmierne rád, ak by sa už konečne začalo niečo diať. Alebo čakáte na zimu a potom oznámite, že počas zimy sa nedajú robiť opravy ciest ? Ďakujem veľmi pekne vopred za skorú odpoveď a hlavne vyriešenie problému.

S úctou
Jaroslav
12. september 2021

Jaroslav Žár

Na križovatke Jungmannova ulica - Vavilovova ulica v tvare "T" je prepadnutá cesta po výkopových prácach firmy Veolia. Inkriminovaný úsek sa postupom času prepadáva stále viac a hrozí, že v danom úseku môže dôjsť k dopravnej kolízii, prípadne ohrozeniu životov, keď vodič ktorý o prepadnutej ceste nevie a pri jazde ho jama prekvapí, že vozidlo prudko zemní smer jazdy.
Požiadal by som o skoré vyriešenie problému, pretože problém je od čias výstavby bytového domu na Fuxovej ulici a už viac krát som na daný problém upozorňoval v posledných troch rokoch.
Ďakujem veľmi pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania