Vyvalená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený

Už dlhšiu dobu je na cyklistickom chodníku vyvážené dopravné značenie. Zjavne si to ešte nikto z kompetentnych nevšimol, tak by som chcel touto cestou na to poukázať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania