Antolská - problémové parkovanie


V riešení
meno
Maja 25. júla 2020

Parkovanie a vjazd áut pri jazere Draždiak, najmä autá záchrannej služby plavčíkov, teraz aj súkromné auto plavčíka najskôr bol priamo pod stromom pár metrov od jazera, zásobovanie a majitelia bufetov, celá lesná cesta je rozjazdená najmä keď prší.

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA .. popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie parkovania vozidiel na Antolskej ulici v Bratislave.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová
28. júl 2020

Maja

Volala som najprv na MU životné prostredie kde ma odkázali na MsP, ale tí očividne plavčíka neriešili.. osobné auto len preparkoval a dal si lepku zachr. vodná služba. Plavčík nám tvrdil ze má povolenie, ale myslím si že to majú kompetentní preveriť či je normálne robiť si súkromné parkovisko pri jazere, chápem keď tam privezie čln ale aby tam parkovalo viac áut lebo sú pohodlni prejsť kúsok peši nie je v poriadku. To isté platí o MsP ktorá všade chodí autom. A nechápem tiež povolenia na tie rôzne bufety, ktoré treba zásobovať po lesnej ceste kde je zákazová dopr. značka. Tiež by sa mali zaoberať úrady kam tí ľudia chodia na potrebu, stačí pozrieť za najbližšie stromy.
28. júl 2020

Maja

Foto po.
01. august 2020

František

Dobrý deň
Do bufetov jazdia denne osobnými autami personál, zásobovanie dodávka označená. Preveriť kto im dal výnimku povolenie.
15. august 2020

Maja

Parkovanie sa rozširuje a nikoho kompetentneho to netrápi a ďalšie autá sú aj pod stromami alebo pri malom Draždiaku, neviem načo je nám MsP..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania