Búdková-využívanie parkoviska


V riešení
meno
EGON 27. júla 2020

„Magistrát poukazuje na to, že sa podarilo vybaviť otvorenie nového parkoviska pod bývalým amfiteátrom na Búdkovej ulici.“ Vlastník pozemku APOLLO ARENA s.r.o. už pred rokmi sa rozhodol parkovisko zatarasiť pred autami, lebo bolo dlhodobo terčom kritiky občanov kvôli čiernym skládkam, ktoré tu motoristi za sebou zanechávali. Po znovuotvorení parkoviska magistrátom v rámci projektu Korzo Horský park sa história opakuje. Na „parkovisku pre návštevníčky a návštevníkov Horského parku“, už niekoľko dní stoja odstavené žlté kamióny www.w-nicolaysen.de (údaj z 22.07.2020) do ktorej prekladajú tovar z pristavenej bielej dodávky. Ak ilegálne využívanie parkoviska oproti Horskému parku na Búdkovej má byť daň za nový projekt magistrátu Korzo Horský park, ďakujeme, neprosíme!

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA I. popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie parkovania vozidiel na Búdkovej ulici v Bratislave.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania