Františkánska-poškodený stĺpik

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Martin 27. júla 2020

Na vstupe do pešej zóny na Františkánskej ulici je poškodený stĺpik.

27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, váš podnet bude riešiť oddelenie dopravy v súčinnosti s Technickým službami Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie dopravy + Technické služby Starého Mesta
Kedy? 4. štvrťrok 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava stĺpika bola objednaná.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
27. august 2020

Martin

Stĺpik je už vytrnutý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania