Karadžičova-nadbytočný stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

20 rokov nefukncny stlp upozornujuci na rychlost. naco tam je? odstranit

27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie správy komunikácii už začalo proces na odstránenie stĺpu. Po odstránení Vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania