Landererova-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

planuje sa nieco robit s tymto uzemim? konecne tam nie je parkovisko, z toho sa uz par rokov tesim ale cakal by som nieco viac ako len vyschnutu travu s vyslapanym chodnikom. vdaka

27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SND
28. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania