Račianske mýto (aj park)-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lucia Butkova 27. júla 2020

Dobry den,
volám sa Lucia Butkova a žijem v Bratislave. 18.6.2020 som sa vracala domov z prace a šla som cez prechod na Racianskom mýte. Na prechode je neoznacena jama, v ktorej som si vytkla clenok. Mala som obute tenisky a sledovala som cestnu prevadzku okolo mna. Na chirurgii mi následne potvrdili vážny vyron členku, prasknutú kost v členku s podozrením na zlomeninu. Viac ako dva týždne som musela mat ortezu a chodiť o barliach, pichat si injekcie Fraxiparine proti tromboze a nemohla som chodiť do prace. Ako sa mestská časť postaví k tomuto problému? Kedy opravite prechod? Včera, 23.7.2020, som bola odfotiť neoznacenu jamu, pripájam fotky.
S pozdravom,
Lucia Butkova

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vzniknutá situácia nás mrzí. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. august 2020

Martin Uváček

Rovno by som Vám odporúčal žalobu na náhradu spôsobenej ujmy voči mestu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania