Mudrochova-Verejné služby-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Nesvieti lampa verejného osvetlenia pred domom na Mudrochovej 13

03. august 2020

Ivan

Už svieti. Ďakujem
21. september 2020

Ivan

Opäť nesvieti lampa verejného osvetlenia
21. september 2020

Odkaz pre starostu

Vážený užívateľ Ivan,
ďakujeme za informáciu.
Odkazprestarostu.sk je dobrovoľná aplikácia, ktorú spoločnosť Siemens, ktorá spravuje verejné osvetlenie v meste Bratislava, nepoužíva pravidelne a preto by sme Vám radi dali do pozornosti možnosť nahlásiť nesvietiacu lampu aj priamo do Siemens systému na nasledovnom odkaze:
https://www.slm.lighting/hsvo/p.index.jsp
Nahlásenie priamo cez systém Siemens, pomôže k rýchlejšiemu odstráneniu daného problému.
Samozrejme Váš aktualizovaný podnet prepošleme zodpovednej spoločnosti.
S pozdravom,
Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
29. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Osvetlenie bolo skontrolované a svieti.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania