Železničná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Vozidlo je odstavené na parkovisku pred ZŠ Železničná.

27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Preveríme ho na príslušnom referáte, o nasledovnom postupe Vás budeme informovať.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
31. júl 2020

Peter

Vozidlo bolo z parkoviska odstránené, alebo premiestnené. Možno sa objaví niekde inde.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania