Červeňova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter 27. júla 2020

Dobrý deň prosím o orezanie konaru strom na červenej pri lampe S 038/014. ĎAKUJEME

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
strom stojí na súkromnom pozemku s komplikovaným vlastníctvom. Momentálne preverujeme možnosti, ktoré miestny úrad v takomto prípade má. Ďakujeme za trpezlivosť.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania