Kafendova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

3 lampy okolo domu nefunguju. Dlhodobo neriesene.

26. júl 2020

🌳

Nečudoval by som sa, ak by to rozbili samotní obyvatelia. Tieto hlúpe svietidlá mali byť dávno nahradené inými, čo nesvietia do neba a do okien.
11. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania