Bratislavský hrad-chýbajúce označenie nepriechodného chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

chýba označenie že chodník vpravo niie je priechodný , vedie na súkromný pozemok

30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania