Žižkova-parkovanie-problémové


V riešení

Autá nonstop parkujúce na zeleni. Všetko sú to len nepotrebné autá zamestnancov zuckermandelu a river parku, ktorí každé ráno hľadajú každý voľný centimeter na zaparkovanie.

28. júl 2020

Petra

Sice na Zizkovej nebyvam, ale chodim okolo kazdy den - ci uz autom alebo na bicykli. Koncentracia aut je tam priserna - za mna velke plus, ze zrusili to pozdlzne parkovanie pri cintorine, mrzi ma vsak, ze na to doplacaju obyvatelia bytoviek. Tento priestor by si vyzadoval komplexnu rekonstrukciu a navratenie priestoru obyvatelom. Momentalne je okupovany zamestnancami z okolitych firiem a bezdomovcami pri bazene... to sice v kompetencii mesta nie je, kedze danovy urad a pozemky spojene s bazenom im nepatria, ale zizkova ako taka je fakt tragicka - a urcite sa mesto zobudi az ked bude Vydrica dostavana a ruch sa zvysi este viac...aj na to by mohli mysliet :)
28. júl 2020

Jakub Kastler

Bezdomovci (ti, ktorych poznam), ktori tam byvaju, nie su problem. Su napomocni pri upratovani okolia, pri manualnych pracach, zevraj aj pri vyhadzovani narkomanov z bazena (neviem overit). Okolie Zizkovej (zelen) skryva nadherne moznosti, ale o to tu nejde.
Viem, ze v dalekej minulosti autam parkujucim na zeleni dali par dni za sebou papuce. Par tyzdnov bol klud a vodici tam radsej neparkovali. A postupne to znovu zacalo. Ako obyvatel, som si vedomy, ze tie auta mozu skoncit na rezidencnych miestach (vdaka legislative to je velmi jednoduche a lacne). Avsak, radsej by som bol, keby sa dodrziavali zakony.
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA I popri plnení ďalších služobných úloh opätovne zamerajú svoju činnosť aj na riešenie parkovania vozidiel na Žižkovej ulici v Bratislave.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania