Zlomená značka na Ružinovskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 22. mája 2014

Už dva týždne, takto nefunkčne, leží zlomená dopravná značka pred Astronomickou ul. pri konečnej električiek!

27. máj 2014

Martin J.

Stav nezmenený.
21. jún 2014

Martin J.

Podnet vyriešený. A značky nainštalovali na bezpečnejšie miesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania