Františkánska-poškodený semafór

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Martin 28. júla 2020

Na výjazde s pešej zóny na Františkánskej ulici je poškodený semafor.

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Váš podnet už rieši oddelenie dopravy v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta. Oprava semaforu už bola objednaná.
Kto? oddelenie dopravy + Technické služby Starého Mesta
Kedy? september-október 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania