Alžbetínska-kôš-nevhodne umiestnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
meno
Ján 28. júla 2020

Zle umiestnený kôš tesne vedľa fontánky na pitie. Nehygienické. Proti predpisom.

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
fontána na pitie a smetný kôš sú umiestnené v súlade s projektom úpravy parku (architekt Hans-Michael Földeak), ktorý bol zrealizovaný v roku 2018. Napriek blízkosti nie sú v priamom kontakte a navzájom sa neovplyvňujú, je medzi nimi dostatočný odstup.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
31. júl 2020

Ján

Prosím preposlať opätovne samospráve.

Pán archytekt Hans-Michael Földeak má tiež doma vodovod na pitnú vodu vedľa zapáchajúceho koša na odpadky? Ak áno nech zverejní fotografiu. Súlad s projektom ešte neznamená že je to hygienické. Je to negustiózne. Je to taký veľký problém posunúť tento kôš o dva tri metre ďalej? Treba na to výberové konanie alebo len ochotu vyjsť v ústrety nespokojným občanom. Park má okrem toho ešte viacero nedostatkov. Nehovoriac o chýbajúcom altánku , ktorý sa sľubuje už dva roky.
Prosím ,kto písal odpoveď za samosprávu nech zverejní svoje meno , nakoľko väčšina serióznych úradníkov sa nehanbi napísať odpovede s menom a kontaktom aby bolo jasné ,kto sa k danej veci vyjadril.
31. júl 2020

Antoan

Otázka je či bol dodržaný projekt. O vyjadrenie treba požiadať životné prostredie aby sa vyjadrili či je v súlade s predpismy.
V každom páde je to nechutné. Ja by som sa tam nenapil . Vietor prenesie rôzne baktérie na takú malú vzdialenosť. Niektorý ľudia niečo odhodia do koša, majú napr. zalepené špinavé ruky a keď že je voda poruke, tak si tam ich umyjú.
02. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve so žiadosťou o dodatočné vyjadrenie.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania