B. Němcovej-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Prosím opatovne osadiť už 4 mesiace chýbajúcu dopravnú značku zákaz zasta enia. Z povodnej ostal len stĺp so šípkou.

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet, bude ho riešiť oddelenie dopravy v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie dopravy + Technické služby Starého Mesta
Kedy? september 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po preverení podnetu na oddelení dopravy sme zistili, že opätovné namontovanie dopravnej značky zákaz zastavenia už bolo objednané - aj na základe oznámenia Správy služieb diplomatickému zboru, ktoré spravuje susedný objekt.
Kto? oddelenie dopravy + Technické služby Starého Mesta
Kedy? september 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania