Školská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Absolútne nezvládnutá údržba chodníka a cesty. Chápem, že sčasti ide aj o chybu majiteľa priľahlej parcely a že sa nejedná o hlavný ťah, ale takto predsa nemôže vyzerať jedna ulica v širšom centre mesta :-/

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, váš podnet bude riešiť oddelenie dopravy v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie dopravy + Technické služby Starého Mesta
Kedy? august 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
29. júl 2020

Michal Králik

Hneď na druhý deň sa kosí a upratuje. Udeľujem pokarhanie za zanedbanú údržbu, ale aj palec hore za rýchle riešenie podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania