Račianska-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anežka 28. júla 2020

V tomto podchode" nie je žiadne svetlo a po zotmení si tam človek nevidí ani len pod nohy. Často sa tam preto zdržiavajú bezdomovci a rôzne indivíduá, ktoré tam zanechávajú odpadky, nehovoriac o EXKREMENTOCH . Touto bránou denne prechádza množstvo ľudí, detí či dôchodcov a táto Čierna Diera rozhodne nevyvoláva pocit bezpečia .

30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
30. júl 2020

Anežka

Tak nejak ..
07. február 2021

Andrea

Tento podnet je tu od júla 2020 odvtedy je stále v stave riešenia bez náznaku zmeny !! Prosím venujte tomu to podnetu pozornosť ! Večer si tu ľudia svietia mobilom. Vždy si tu niekto “odloží” fľašu od alkoholu,kt. sa tu v tme požíva vo veľkom..a nie len alkohol..tento prechod nie je naozaj bezpečný ..
19. august 2021

Martin Uváček

Myslím že mestská časť asi v tomto nič nezmôže. Podchod podjazd patrí bytovému domu a oni by asi mali riešiť jeho osvetlenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania