Sokolská-poškodený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ivan Kačo 29. júla 2020

dlhodobo poškodený asfaltový povrch na chodníku v nadväznosti na frekventovanú zastávku MHD s nebezpečím vyvrtnutia členku resp. spadnutia

11. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
13. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania