Mlynská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Dobrý deň, žiadam o doriešenie odstaveného auta s prepichnutými pneumatikami.

Ďakujem

31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento podnet je v DNV, nie v Stupave.
18. august 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: DNV
18. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Devínska Nová Ves
19. august 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet,
preveríme situáciu na mieste a podľa zistených skutočností budeme ďalej postupovať.

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
20. október 2020

pavlinka

Dobrý deň, kedy bude doriešený (odstránený)tento šrot pri rybníku?!
23. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
vrak sme odstránili.

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania