Žltá - za slnečnicami smerom na Jarovce chyba dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 30. júla 2020

Dobrý deň za slnečnicami smerom na Jarovce chyba dopravná značka. Platí tam 50km/h pritom je to cesta popri poli a lese. Spomaľuje to dopravu...

31. júl 2020

legnaw

nakolko je tam o par metrov velka stavba, nemyslim ze sa to len tak zmeni... nehovoriac o tom ze Azurova by sa mala stat vnutrosidliskovou cestou a napojenie kruhaca na dialnicnu krizovatku ba malo ist 4prudovou cestou poza "umely kopec" ale cakaj v lete snehuliaka...staci vidiet ako sa stavia D4...sodomagomora cecilko
31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Sekcia dopravy

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, súčasný stav je platný. Ulica sa nachádza v intraviláne mesta-obce, kde je stanovená rýchlosť vozidiel na max. rýchlosť 50km/h.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka nechýba. Oficiálne je na tomto úseku iba 50. Nakoľko sa v danom mieste momentálne nachádzajú obmedzenia spojené s výstavbou D4R7 v najbližšom období aj kvôli bezpečnosti premávky neplánujeme meniť najvyššiu povolenú rýchlosť.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. august 2020

Anonymný užívateľ

A prečo je do opačného smeru potom rýchlosť 70km/hod?
04. september 2020

dmnk

Nachádzajú sa tam dva priechody pre chodcov ktoré sú využívané obyvateľmi Slnečnic a zvýšenie rýchlosti v tomto prípade je úplný nezmysel.. Autá na danom úseku výrazne prekračujú maximálnu povolenú rýchlosť a na priechodoch dochádza pravidelne ku koliznym situáciám už teraz. Momentálne dokonca prebieha petícia za zvýšenie bezpečnosti na danej ceste a zabezpečenie zvýšenej kontroly zo strany polície
04. september 2020

legnaw

@doot moja skusenost je, ze chodci su absolutne hulvatski a slepo skacu na prechod.. ak si niekto neuvedomuje ze kovovy kolos mu dolame hnaty a nech ma aj prednost (absolutnu nikdy nema) tak v konecnom dosledku pojde do spitala on. preco teda nedokaze pockat par sekund na medzeru medzi autami...... uznavam tu je to aj tak zbytocna debata, napokon job bol aj tak vyrieseny
05. september 2020

Anonymný užívateľ

Ide o úsek od slnečníc smerom na Jarovce. Nie do mesta ani okolo slnečníc ... cesta okolo poľa a lesa. Žiadny chodec tam nie je ...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.