Pri Suchom mlyne-nadbytočná dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Tomáš 30. júla 2020

Pri Suchom mlyne č.100 po „asfaltéroch“ zostala dopr.značka, ktorá zdá sa nikomu nechýba.

31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka bola odstránená.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. august 2020

Tomáš

Vážené
Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava,

Vašu odpoveď nepovažujem za postačujúcu preto, lebo za kontrolu v tomto prípade verejného priestoru zodpovedá prísluš.oddelenie (zamestnanec), ktoré/ý, tak ako aj v iných prípadoch si nesplnil/a svoju povinnosť a spoľahol sa na všímavosť a pocit zodpovednosti občana, ktorý, tak ako ukazuje doterajšia prax, pracuje za mesto bez nároku na honorár.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania