Tehelná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Tomáš 02. augusta 2020

Chodník na ul.Tehelná -- opäť burina.

24. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Chodník bol vyčistený. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu
06. september 2022

xyz

Tehelná-chodník-znečistený

Opäť niekoľko mesačná burina na chodníku, bez povšimnutia MiÚ BANM (EKO - podnik VPS).

06. september 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]
15. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe informácie z EKO podniku by som Vás chcela informovať, že podnet bol vyriešený.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania