Dobšinského-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Tomáš 31. júla 2020

Dobšinského + niekoľko ďaľších ulíc (cesty,chodníky) v MČ Staré Mesto - dlhodobo znečistené/znečisťované padajúcou vegetáciou, ktorá hnije/smrdí/špiní obuv a mot.vozidlá, a keď je mokro - šmýka sa.

Prečo to správca miestnej komunikácie neupratuje a prečo sa neriešil/nerieši výber vhodnejších druhov drevín - skôr patriacich do mesta ?!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania