Zničené lavičky na zastávke MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 22. mája 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobrý deň, už niekoľko rokov tu ľudia pri čakaní na autobus sedia ako sliepočky na bidielku. Ide o prestupný uzol a tak oprava lavičiek by naozaj potešila mnoho ľudí. Alebo si ich majú ľudia opraviť svojpomocne podobne, ako si postavili vlastné lavičky na Kamennom nám.? :) Ďakujem vrúcne.

05. jún 2014

michal

riesi sa to?
18. december 2020

Martin Uváček

Neviem. Odpoveď zatiaľ žiadna.
21. december 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
22. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

Kedy? 3 mesiace

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
07. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
21. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň jedná sa o neaktuálny podnet. Lavičky boli vymenené v roku 2017.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania