Rusovská cesta - poškodená značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Vojtko 30. júla 2020

Poškodená dopravná značka na križovatke Rusovská cesta - Halová.

31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? týždeň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania