Poľná-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
zita 31. júla 2020

Ziadam kompetentnych o okamzitu opravu laviciek okolo pieskoviska v Medickej zahrade. Na lavickach chybaju laty a trcia tam ostre skrutky. Je to nebezpecenstvo pre deti, kedze sa lavicky nachadzaju okolo pieskoviska. Celkovo je stav laviciek v biednom stave. Prosim opravit. Dakujem

11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, váš podnet bude riešiť oddelenie životného prostredia v súčinnosti s Technickým službami Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie životného prostredia + Technické služby Starého Mesta
Kedy? august 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania