Nedbalova-Odvoz odpadu v nočných hodinách

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Dobry den, teda noc. je poatok 1:20 rano a zobudili sme sa cela domacnost na to ako vozidlo OLO hlucne zbiera odpad o tomto case. Je normalne aby sa tato sluzba vykonavala pocas nocneho kludu? Prosim o presetrenie.

31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

so žiadosťou o prešetrenie sa prosím obráťte na spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu a.s. (napríklad na olo@olo.sk).

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: OLO a.s.
01. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali zodpovednému subjektu OLO a.s. so žiadosťou o vyjadrenie.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania