Gessayova - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 01. augusta 2020

Pomerne frekventovaná odbočka z Rusovskej cesty na Gessayovu, tak autami, ako aj chodcami a teraz aj cyklistami (je tam nová cyklotrasa). Na križovatke (cez Gessayovu) chýba priechod pre chodcov (a cyklistov). Prosím o doplnenie priechodu.

01. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania