Radlinského-nadbytočné stĺpy po semaforoch

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 01. augusta 2020

Dobrý deň, je potrebné ponechávať na Radlinského ulici (pri Kollárovom námestí) tri (3) hrdzavé stĺpiky, na ktorých boli kedysi semafory? Semafory na nich nie sú už odhľadom desať rokov. Ak by sa tam ešte niekedy mali inštalovať semafory, zrejme by sa aj tak museli inštalovať na nové stĺpiky. Prosím preto o zváženie odstránenia týchto starých hrdzavých a zvytočných stĺpikov.

01. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania