Čachtická-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Uváček 31. júla 2020

Vysoká, suchá a nepokosená trávnatá plocha popri električkovej trati na Čachtickej ulici. Potrebné túto plochu udržiavať.

31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvroby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

plochy na ul. Čachtická budú zaradené do najbližšieho kola kosenie. Ďakujeme za upozornenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. august 2020

Martin Uváček

No ďakujem pekne. To doteraz nikto neriešil že tam máte zeleň o ktorú sa nestaráte?
07. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vzhľadom na nedostatok finančných prostriedkov na ďalšie kolá kosby v rozpočte nevieme v danom čase odhadnúť presný termín ďalšej kosby, vec je v riešení. Ak sa medzičasom situácia ujasní, informáciu o termíne kosby doplníme obratom. Ďakujeme za pochopenie

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
07. august 2020

Martin Uváček

No tak takýto odpoveď som veru naozaj nečakal. To nám teraz mesto zarastie burinou keď nebude začo kosiť?
30. august 2020

Martin Uváček

Podnet bez riešenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania