Mudroňova-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Koren po davno odstranenom strome obmedzuje chodzu po chodniku.

01. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvroby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mesto pripravuje práce k odstráneniu pňa a rekonštrukcii výsadbového miesta tak, aby po nej bola možná nová výsadba na tomto mieste. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. august 2020

Dalibor

Dakujem za odpoved. Podnet je stale nevyrieseny ale strom si spokojne dalej zije vlastnym zivotom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania