Jakubovo námestie-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

poškodená lavička umiestnená pri pamätníku Zločinu Komunizmu, sú tam 3x, prosím pozrite na pravú prednú nohu, tá je vylomená. Sem tam ju niekto podoprie správne no nevydrží stabilne. vopred vďaka

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, podnet rieši oddelenie životného prostredia v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie životného prostredia + Technické služby Starého Mesta
Kedy? august 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania