Hlboká cesta-spomalovač-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Miroslav Virgovič 02. augusta 2020

Novo nainstalovane spomalovace. Trcia z nich zavitove tyce a su uplne povolene. Mali tam ist skrutky a nie nehat trcat take hroty. To je na defekt alebo uraz.

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, podnet rieši oddelenie dopravy v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie dopravy + Technické služby Starého Mesta
Kedy? august 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
14. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spomaľovače boli opravené v rámci reklamácie.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania