Štefánikova-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 03. augusta 2020

Počmáraná budova na Štefánikovej ulici.Ako je možné ,že na jednej s najfrekvetovanejších ulíc v meste, kúsok od polície vôbec môže vzniknúť niečo také bez povšimnutia?

03. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odstraňovanie nelegálnych grafitov z nášho majetku riešime neustále. Bohužiaľ, uvedená nehnuteľnosť nie je v našom vlastníctve. Z toho dôvodu nemôžeme akokoľvek zasahovať, pokiaľ o to vlastník vyslovene nepožiada. Mesto Bratislava ponúka grant na odstránenie nelegálnych grafitov, treba si len podať žiadosť. Pokiaľ ide o vašu nehnuteľnosť, neváhajte grant využiť. Podrobnosti nájdete na tejto adrese: http://grafity.bratislava.sk/vyuzit-prispevok/ds-52/p1=55

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania