Leškova-potrebná údržba trávnatej plochy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Martin 03. augusta 2020

V parčíku na Leškovej ulici rastie vysoká burina.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania