Javorinská-kôš-nevhodne umiestnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Umiestnenie kosa znemoznuje prejst s kocikom, zabera skoro cely chodnik.

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, podnet posielame oddeleniu životného prostredia, ktoré bude podnet riešiť v čo najkratšom čase v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie životného prostredia + Technické služby Starého Mesta
Kedy? august 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, podnet posielame oddeleniu životného prostredia, ktoré bude podnet riešiť v čo najkratšom čase v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie životného prostredia + Technické služby Starého Mesta
Kedy? august 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania