Dvořákovo nábrežie-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
meno
Jan Bakos 03. augusta 2020

Žiadam o okamžité odstránenie reklamného automobilu parkujúceho na "cestičke pre chodcov a cyklistov".
Zóna tolerancie prosím, ale reklamu tohto typu tolerovať nebudeme.

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Bakoš,
váš podnet preverí inšpektor verejného poriadku. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? inšpektor verejného poriadku
Kedy? august 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
14. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po preverení podnetu inšpektormi verejného poriadku sme zistili, že auto stojí na tzv. rozptylovej ploche (teda v priestore, ktorý je rozšírený), nijako nezasahuje do cyklotrasy a nebráni pohybu chodcov ani cyklistov. Situáciu sme preverovali aj u cyklistov, ktorí touto trasou prechádzali (medzi nimi boli aj takí, ktorí ju absolvujú pravidelne, cestou do práce). Ani jeden sa nevyjadril v zmysle, že mu reklamné auto prekáža v plynulej a bezpečnej jazde.
Ďakujeme za pochopenie.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
04. september 2020

Michal K.

Ale auto parkuje tak, ze porusuje zakon. Cize zaparkujem tam alebo hocikde inde aj ja a opytam sa cyklistov a chodcov, ci im nezavadziam? To snad nemyslite vazne!!!
04. september 2020

Michal K.

Dvořákovo nábrežie-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Pod River Parkom je dlhodobo zaparkovane auto porusujuce zakony.

bolo to uz riesene a uzavrete, ale s z absurdnym odovodnenim:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/96796/dvorakovo-nabrezie-reklama-nevhodne-umiestnena-na-chodniku-a-pod

Ale auto parkuje tak, ze porusuje zakon! Cize zaparkujem tam alebo hocikde inde aj ja a opytam sa cyklistov a chodcov, ci im nezavadziam? A budem sa tvarit, ze som reklama? To snad nemyslite vazne!!!
04. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samosprávu sme požiadali o dodatočnú reakciu k podnetu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania