Cukrová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Dlhodobo odstavene vozidlo, blokuje parkovacie miesto na ulici, defekt

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, podnet sme preposlali na oddelenie životného prostredia. Na auto bude v blízkom čase umiestnená výzva na odstránenie vozidla, majiteľ má čas urobiť tak do 60 dní od umiestnenia výzvy. Až potom môže mestská časť nechať auto odtiahnuť.
Ďakujeme za vašu trpezlivosť.
Kto? oddelenie životného prostredia

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
19. august 2020

Roman Telicak

Dobry den, k dnesnemu dnu nebola na auto umiestnena vyzva na odstraneni vozidla. Je v niecom problem?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.