Šancová-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

02. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za Váš podnet. O čistotu na Vami uvedenej zastávke sa pravidelne staráme. To znamená, že v tomto okamihu už by nádoba mala byť vyprázdnená, alebo tomu tak bude v najbližšom čase.

Smetné nádoby na zastávkach MHD majú slúžiť na drobný odpad súvisiaci s prepravou cestujúcej verejnosti v prostriedkoch MHD (použitý cestovný lístok, použitá hygienická vreckovka, apod...).
Bohužiaľ, stále sa nájde značné množstvo ľudí, ktorí používajú tieto nádoby na zastávkach MHD na komunálny odpad a to spôsobuje preplnenie smetných košov už pár hodín po ich vyprázdnení.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania