Pribinova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Martin 03. augusta 2020

Na nábreží Dunaja vedľa Eurovei je poškodená dlažba.

03. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Eurovea, poprípade MČ
04. august 2020

Kristián Žužkovič

je to v správe Eurovea. poškodené kusy promedany sa opravujú vzdy ponnahlaseni. bolo by fajm uviest presnú lokaciu, nech sa to vie riesit co najskôr.
04. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Eurovea
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobry den, chybajuce dlazobne kocky priebezne doplname podla potreby a chodnik opravujeme.

S pozdravom

G.Hetesova/Eurovea

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania