Pribinova-chodník-poškodený obklad na múriku

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Martin 03. augusta 2020

Na múriku oproti novej budove SND je poškodený obklad.

03. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Eurovea
04. august 2020

Kristián Žužkovič

je to v správe SND, nie eurovea. Je to nahlásené, odlepeny objlad je dokonca odložený a caka sa na SND
04. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: SND

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania