Kubačova-vertikálna značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Ján 03. augusta 2020

Dopravná značka je zle umiestnená.Stojí na ceste v ľavom jazdnom pruhu.Bráni plynulosti dopravy.Bola posunutá pracovníkmi ,ktorý tam vykonávali výkopové práce.

03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Podnet posielame Magistrátu nakoľko ide o komunikáciu v jeho správe.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
03. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
03. august 2020

Štefan

a keď ju dajú na chodník bude tu nejaký mongol písať, že bráni chodcom. chyť a presuň ju miesto fotenia...
03. august 2020

Ján

A mongol si ty ked nevies ze obycajny clovek nemoze len tak presuvat dopravne znacenie.Tak bez trapnych komentarov poprosim.
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravy

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia dnes miesto kontrolovali a značky boli dnes umiestnené správne.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania