Blumentálska-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Jarmila Veľká, mgr.art. 03. augusta 2020

Každoročne opakujúci sa problém znečistenia cesty a chodníkov. Bohužiaľ padajúce kvety zo stromov s dažďom pôsobia ako šmiklavka. Po nezmyselnej "modernizácii" tretiny ulice nikdy sa nečistí a nezametá cesta celoročne.

10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Blumentálska ulica sa čistí pravidelne, minulý týždeň tu prebehlo aj blokové čistenie.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania